Průvodcovské služby

V Brdech jsme se narodili

V současné době chybí v Brdech kompletní turistická infrastruktura, některé lesy jsou stále bez pyrotechnické asanace a na mnoha místech není signál mobilního telefonu. Proto se mnozí bojí vydat se až do hlubin brdských hvozdů. Přitom tam nalezne to nejzajímavější z 90 let veřejnosti nepřístupné krajiny. Nepřístupné? Ano to si mnozí mysleli, ale místní tato místa navštěvovali již dlouho před vznikem CHKO a mezi nimi samozřejmě i my.

V Brdech jsme se narodili, v Brdech jsme vyrůstali a v Brdech žijeme dál. Své zkušenosti z toulek brdskými hvozdy si nechceme nechat jen pro sebe. Proto vám nabízíme, abyste s námi vyrazili na místa, která znají jen místní a abyste si poslechli vyprávění o těchto místech, která nikde na internetu nenajdete.

Nabízíme tyto služby

[latest-selected-content limit=”10″ display=”title” image=”gazette-single-thumbnail” url=”yes” elements=”3″ tag=”sluzby” orderby=”dateD” output=”slider” slidermode=”horizontal” sliderheight=”true” slidercontrols=”true” sliderpager=”true” sliderauto=”true” sliderpause=””]

Náš tým

kuba Kuba Vondrášek

Na brdech mám nejraději ten klid

Mezi Kubovy nejoblíbenější záliby patří divoká voda, ale také se rád naváže na lano nebo šlápne do pedálu svému bajku. S radostí také zkouší nové a netradiční sporty. V současné době studuje obor Aktivity v přírodě na PF UJEP. Ze svého studia přináší do Brdy aktivně nejnovější trendy a inovativní myšlenky z outdoorového světa.

  of

Honza Vondrášek

Na Brdech mám rád objevování nových míst

Honza rád cestuje do exotických zemí jako je Vietnam, Nanibie, Chile a mnoho mnoho dalších. Stejně tak rád jako objevuje krásy cizích zemí, tak rád objevuje krásy té naší, především Brd. Samozřejmě se nezalekne ani sportování, často ho potkáte s pádlem v ruce, na ferratě nebo v sedle kola. Pro Brdy aktivně jsou největším přínosem jeho mnohaleté zkušenosti s organizováním výletů po celém světě.