Pro skupiny

Jste skupina a chtěli byste zažít nezapomenutelný program v Brdech? Ať už chcete profesionální teambuilding, firemní event nebo jen pracovní poradu v netradičním prostředí, my vám s tím rádi pomůžeme. Navíc zaručujeme naprosto individuální přístup. Neděláme stále jeden program dokola, ale poskládáme vám akci přímo na tělo, která dokonale zkombinuje vaše požadavky s naší několikaletou praxí.

Turistické výlety

Brdy mají velmi zajímavou a pestrou historii, která zde zanechala spoustu stop. Například jak zde žili původní obyvatelé, jak se zde bojovalo za II. světové války nebo co všechno se nachází ve vojenském prostoru. Zapomenout samozřejmě nesmíme ani na přírodní zajímavosti, kterých jsou v Brdech spousty.

Důležité je ale vědět kde hledat a kam se dívat, jen tak totiž dokážete číst, co nám Brdy vypráví. Nejlepším způsobem jak tyto stopy objevovat je turistika. Jenže v Brdech stále chybí dobré turistické značení a v některých částech se stále nachází nevybuchlá munice. Využijte proto těch, kteří vědí kam jít.

MTB Brdy

Cyklistické výlety

Brdy jsou pro cyklisty jako stvořené. Stovky kilometrů hladkých asfaltek a lesních cest, na kterých jen zřídkakdy potkáte auto. Nebo úzké lesní traily pro ty, co mají rádi když to drncá. Má to ovšem i svá úskalí. Neznačené křižovatky vypadají jedna jak druhá a člověk se zde snadno ztratí i s podrobnou mapou.

Na kole se toho dá hodně stihnout, takže na našich výletech navštívíme ta nejzajímavější místa Brd jako jsou vojenské objekty, přírodní zajímavosti, zaniklé vesnice a úžasné výhledy. Vše doplníme zajímavými fakty a osobními historkami. 

Kdo by ovšem toužil po adrenalinovějším zážitku, může s námi vyrazit na brdské traily protáhnout tlumiče na svém mazlíkovi.  

Zážitkové kurzy

Přáli jste si někdy vyzkoušet si, jaké je to být horolezcem. Nebo zjistit zda přežijete v přírodě jen s nožem? Naučit se správně pracovat s mapou a buzolou? Vyzkoušet si slaňování? Jet na kole náročným terénem? Plachtit na windsurfingu? Nebo zjistit co je to bouldering?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, tak jste tu správně. Poznejte Brdy aktivněji, to vše si totiž můžete vyzkoušet pod vedením našich zkušených instruktorů, kteří vám vše vysvětlí a postarají se o vaši bezpečnost.

Výlety pro školy

Děti by měly znát místo kde žijí. Doplňte svou výuku také o praxi, protože to, co si člověk prožije, to si zapamatuje mnohem lépe. Vydejte se s dětmi na tématický výlet po stopách II. světové války, za přírodními zajímavostmi nebo jak žili naši předci. Samozřejmostí je poutavý výklad.

Aby si děti výlet náležitě užily, bude doplněn i o zajímavé a tématické hry. Vždyť už J. A. Komenský v Didaktice popsal, že vyučování má být zábavné.