Pomůžete na svět knize S Tuláčky po Brdech?

Většině z vás se určitě nemusím představovat, ale pro ty, kdo ještě neví, kdo jsou Tuláčci, se představím, rád. Mé jméno je Frája, podle některých člobrdů jsem velký pes. Mno, mám i větší kámoše, než jsem já, ale musím štěknout, že je jich opravdu pomálu. Toulám se se ségruší Rampepurdou po nádherných Brdech a štěkám příběhy z našich toulek. Nemusíte se bát, netoulám se se ségruší sám. Vždy mne doprovází člobrdice. Té také každý den štěkám nový příběh a ona jej dává do písemné podoby.

Moji věrní čtenáři si přejí k Vánocům knihu mých příběhů. Neváhal jsem a s člobrdicí naplánoval a objel přes deset výletů na má oblíbená místečka v Brdech. Na každém výletě je průměrně deset zastavení, takže se můžete těšit minimálně na sto zajímavých brdských míst. Na rozdíl od mých internetových článků bude kniha naštěkána tak, abyste mohli vzít batůžek na záda a vyrazit v mých stopách. Kniha ještě není úplně dokončená, stále s člobrdicí výletuji a štěkám nové příběhy.


Přečtěte si: Po stopách partyzánů za vyhlídkami na Příbram


Že by vás zajímalo, o kterých místech vám v knize štěknu? Že jste to vy, tak vám něco málo prozradím. Podíváme se do okolí Valdeku, který je sice přístupný pouze z venku, ale i přesto stojí za návštěvu. Zavedu vás na Plešivec, vyhlídku Nad Maráskem, zdoláme vrcholy Třemšín, Houpák a Malý Tok, podíváme se i na Čertovo vřeteno. To samozřejmě není vše. O dalších zastaveních vás budu informovat zde, kde nám běží crowdfundingová sbírka, abych mohl knihu nechat vytisknout a samozřejmě na mém Facebooku.

Na mé denní články se můžete podívat na www.tulacci.cz. Můžete mne sledovat na Facebooku i Instagramu. Ten jsem založil o víkendu a učím se s ním pracovat. Pokud se vám mé příběhy líbí a chtěli byste podpořit vznik knihy, můžete zde, za každý příspěvek budu moc rád.

Leave a Reply