O nás

V Brdech jsme se narodili

V současné době chybí v Brdech kompletní turistická infrastruktura, některé lesy jsou stále bez pyrotechnické asanace a na mnoha místech není signál mobilního telefonu. Proto se mnozí bojí vydat se až do hlubin brdských hvozdů. Přitom tam nalezne to nejzajímavější z 90 let veřejnosti nepřístupné krajiny. Nepřístupné? Ano to si mnozí mysleli, ale místní tato místa navštěvovali již dlouho před vznikem CHKO a mezi nimi samozřejmě i my.

V Brdech jsme se narodili, v Brdech jsme vyrůstali a v Brdech žijeme dál. Své zkušenosti z toulek brdskými hvozdy si nechceme nechat jen pro sebe. Proto vám nabízíme, abyste s námi vyrazili na místa, která znají jen místní a abyste si poslechli vyprávění o těchto místech, která nikde na internetu nenajdete.

Náš tým

Kuba Vondrášek

  • Na Brdech mám nejraději ten klid

Mezi Kubovy nejoblíbenější záliby patří divoká voda, ale také se rád naváže na lano nebo šlápne do pedálu svému bajku. S radostí také zkouší nové a netradiční sporty. Jako absolvent obor Aktivity v přírodě na PF UJEP a oboru Rekreologie na FTK UP přináší do Brdy aktivně nejnovější trendy a inovativní myšlenky z outdoorového světa

Honza Vondrášek

  • Na Brdech mám rád objevování nových míst

Honza rád cestuje do exotických zemí jako je Vietnam, Nanibie, Chile a mnoho mnoho dalších. Stejně tak rád jako objevuje krásy cizích zemí, tak rád objevuje krásy té naší, především Brd. Samozřejmě se nezalekne ani sportování, často ho potkáte s pádlem v ruce, na ferratě nebo v sedle kola. Pro Brdy aktivně jsou největším přínosem jeho mnohaleté zkušenosti s organizováním výletů po celém světě.

Kontakt

Nejčastěji nás potkáte zabahněné a upocené přímo v brdských hvozdech.  Pokud byste ale chtěli schůzku ve formálnějším prostředí, stavte se u nás v kanceláři, kterou naleznete v příbramském Tesco. Samozřejmě se také snažíme držet krok s dobou, takže nás zastihnete i ve virtuálním světě emailů a sociálních sítí. Sledujte naše profily a budete stále vědět o aktuálním dění v Brdech.

AJV Příbram s.r.o.

  • +420 608 040 941
  • kuba@brdyaktivne.cz
  • CK AJV - Obchodní centrum Nová Zdaboř – TESCO
  • Žežická 599, 261 01 Příbram V ​
  • IČ: 27257622
  • DIČ: CZ27257622
  • Sídlo: E. Beneše 53, 261 01 Příbram VII