O nás

V Brdech jsme se narodili

V současné době chybí v Brdech kompletní turistická infrastruktura, některé lesy jsou stále bez pyrotechnické asanace a na mnoha místech není signál mobilního telefonu. Proto se mnozí bojí vydat se až do hlubin brdských hvozdů. Přitom tam nalezne to nejzajímavější z 90 let veřejnosti nepřístupné krajiny. Nepřístupné? Ano to si mnozí mysleli, ale místní tato místa navštěvovali již dlouho před vznikem CHKO a mezi nimi samozřejmě i my.

V Brdech jsme se narodili, v Brdech jsme vyrůstali a v Brdech žijeme dál. Své zkušenosti z toulek brdskými hvozdy si nechceme nechat jen pro sebe. Proto vám nabízíme, abyste s námi vyrazili na místa, která znají jen místní a abyste si poslechli vyprávění o těchto místech, která nikde na internetu nenajdete.

Náš tým

Kuba Vondrášek

Mezi Kubovy nejoblíbenější záliby patří divoká voda, ale také se rád naváže na lano nebo šlápne do pedálu svému bajku. S radostí také zkouší nové a netradiční sporty. Jako absolvent obor Aktivity v přírodě na PF UJEP a oboru Rekreologie na FTK UP přináší do Brdy aktivně nejnovější trendy a inovativní myšlenky z outdoorového světa

Honza Vondrášek

Honza rád cestuje do exotických zemí jako je Vietnam, Nanibie, Chile a mnoho mnoho dalších. Stejně tak rád jako objevuje krásy cizích zemí, tak rád objevuje krásy té naší, především Brd. Samozřejmě se nezalekne ani sportování, často ho potkáte s pádlem v ruce, na ferratě nebo v sedle kola. Pro Brdy aktivně jsou největším přínosem jeho mnohaleté zkušenosti s organizováním výletů po celém světě.

Kontakt

Nejčastěji nás potkáte zabahněné a upocené přímo v brdských hvozdech.  Pokud byste ale chtěli schůzku ve formálnějším prostředí, stavte se u nás v kanceláři, kterou naleznete v příbramském Tesco. Samozřejmě se také snažíme držet krok s dobou, takže nás zastihnete i ve virtuálním světě emailů a sociálních sítí. Sledujte naše profily a budete stále vědět o aktuálním dění v Brdech.

Mgr. Jakub Vondrášek