Lekce jógy s ÚSMĚVEM

yoga malá víska

O józe v dnešní době slyšel skoro každý, i když musím říct, že spoustu lidí se na jógu dívá velmi kritickým okem.

Když mi bylo kolem dvaceti, nebyla jsem jiná. Potřebovala jsem energií a hudbou nabité cvičení od aerobicu po K2 hiking. Když pak přišlo sedavé zaměstnání, vyhledala jsem pilates a dlouho jsem u něj vydržela.

Až po narození mých dvojčátek a stresující pozici v roli manažerky zakázek jsem k józe našla cestu. Power yoga mě zaujala natolik, že jsem u ní vydržela a navíc mi pomohla navést můj život tím správným směrem.

Po pár letech navštěvování lekcí a své osobní praxe jsem se rozhodla udělat kurz instruktora jógy, abych mohla vést lekce u nás na vesnici i pro širší veřejnost.

Jóga je celoživotní cesta, vzdělávání a hlavně hluboká práce na sobě samém. Nejde o to, soutěžit na lekci s člověkem vedle vás na podložce či se dokonce srovnávat s lektorem. Nejde ani o to se dostat do nějaké krkolomné pozice, kterých je na internetu nesčetně.

Jde zejména o to, naučit se vnímat sebe, své tělo, svůj dech, respektovat se, nikam se nenutit a vnímat svůj život jako možnost udělat pro sebe něco dobrého.

Proto bych Vás, bez rozdílu věku či pohlaví, chtěla pozvat na lekce, které startují už 5. října 2021. Můžete se těšit každé úterý od 18. hod. na dynamickou power yogu a ten samý den od 19:15 na jógu pro zdravá záda, která je vhodná i pro seniory nebo pro všechny, kteří inklinují ke klidnějším stylům.

Každý čtvrtek od 18. hod. se můžete těsit na lehce dynamickou vinyasu flow yogu.

Mohou přijít jak začátečníci, tak i pokročílí. Preferuji osobní přístup ke klientům i s dopomocí, pokud klientovi nevadí.

Pokud jste těhotná, vyhledejte prosím lekce zaměřené pro těhotné.

Pokud,bude mít každý, kdo přijde,  po praxi úsměv na tváři nebo klidně i během ní, vím, že to co dělám a čas strávený s vámi, je správná cesta. 😊

Více informací o mých lekcích naleznete na www.yoga-ivka.cz nebo na instagramu #ivkayoga či na fcb @yogaivka.

Můžete se též přidat a užít si s námi aktivní podzimní víkend v Hotelu Jesenice od 5.-7.11.2021, který bude kombinací jógy, zumby a relaxace.

Víkendový aktivní pobyt s Karmelou Spejchalovou a Ivanou Vacurovou | Zájezdy – aktivní dovolená s CK CAPRO

Těším na naše osobní setkání. Namasté.

IVKA